: +90 232 464 12 31

MİSYON VE VİZYONUMUZ İLE FARK YARATIYORUZ

Müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen firmamız, hizmet sunumunun her aşamasında müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler geliştirerek, sektörde fark yaratmaktadır.

MİSYON VE VİZYON

Foto

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak firmamızın kurulduğu günden bugüne kadar attığımız sağlam adımlarla gelecek planlarımızı inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. Misyonumuzu ve Vizyonumuzu biliyor, değerlerimize sahip çıkıyoruz.
MİSYON

Müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen firmamız, hizmet sunumunun her aşamasında müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler geliştirmeyi, müşterilerimizle birlikte yeni projeler tasarlayıp verimli ve kalıcı çözümler sunarak fark yaratmayı amaç edinmiştir.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, hizmet sürecinde teknolojiyi kullanarak, konusunda uzman, ahlaklı, hırslarından arınmış, saygı ve sevgi çerçevesinde tekamül etmiş kadrosuyla müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Bunu başardığımız sürece tercih edilen olacağımız bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle konuşmadan anlamak, birlikte iş yapmadan tanımak zordur.

VİZYON

Mükemmelliği ve güveni esas alan çalışma politikalarıdır. Hizmet sektöründe daha kaliteli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, zamanı verimli kullanan, hızlı ama aceleci olmayan hizmet anlayışımız; bizim temel duruşumuzdur.

Vizyonumuzun bize verdiği ışık ile ana amacımız, hizmetin başlangıcı ile bitiş noktası olan eşyanın millileştirilmesi, serbest dolaşıma sokulması, nakliye ve bu gibi ara hizmetlerin birlikte neticelendirilmesidir. Deyimi yerindeyse mal ve hizmetlerin eksiksiz ve en iyi şekilde kapıdan kapıya ulaştırılmasıdır.

Bunları yaparken; planlı ve hızlı hareket ederek, gümrüklü sahalardan geçen (gelen /giden) eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak, zamandan tasarrufla birlikte, gümrük ek giderleri azaltma, maliyet artışını önleme ilkelerimize sadık kalarak siz sayın müşterilerimize, ülke ekonomisine ve sosyal yapıya katkı sağlamak temel prensibimizidir.

Verdiğimiz hizmetlerde bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci ile hareket etmek ve bu farkındalık ile ekip çalışması gerçekleştirmek şirketimizin ana ilkeleri arasındadır.

Ekipte bulunan şirket çalışanlarının hizmet aldığımız kamu kurumları ve siz sayın işveren temsilcileri ile olan diyaloğunun, sevgi ve saygı çerçevesinde olması ve deneyimli ekibimizin, hizmet alanımızla ilgili mevzuatlara olan hakimiyetleri sonucu, işleriniz süratle neticelendirilmektedir.

HER MARKA ÖZELDİR

Ne istediğinizi en doğru şekilde anlayıp, gitmek istediğiniz noktaya olan yolculuğunuzu birlikte kurgulamak ve yaratacağımız sinerji ile size en uygun hizmeti sunmak başlıca hedefimizdir.

BİLGİ VE SORUNLARINIZ İÇİN

+90 232 464 12 31
info@blcgumruk.com