: +90 232 464 12 31

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE

TEK MERKEZDEN TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET VERİYORUZ.
İzmir Merkez Şubemiz olmakla birlikte Mersin, İskenderun ve Gaziantep şubelerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

MERSİN ŞUBE

“ÖNCE BİLGİ VE TEDBİR”
Foto

Türkiye’nin Akdeniz’deki iki kapısı olan Mersin ve İskenderun limanlarının, özellikle Ege Bölgesi ve Marmara Bölgesi haricinde kalan bölgelerimizdeki deniz yolu ile yapılan ticaretteki yeri oldukça büyüktür.

Mersin ve İskenderun limanları Ortadoğu, Çin, Arap Yarımadası, Uzakdoğu, Asya ve Rus pazarına deniz yolu ile giden ve gelen eşyaların hem ana limanı hem de transit limanlarıdır. Bu limanlardan direk çıkış yapıldığı gibi, Avrupa’ya, Amerika’ya giden gemilerin mallarını bırakıp başka bir yere sevkinin yapabilmesi kolaylığı açısından, transit limanı olarak kullanılması değerini bir kat daha arttırmaktadır.

Karadeniz, İç Anadolu, Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu Bölgelerimizdeki sanayicilerimizin mesafe bakımından en az maliyet ve kaynak kullanarak ithalat ve ihracat yapabildikleri bu iki limanımızdaki şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAN
DÜNYANIN HER BİR NOKTASINA...

25 yıllık tecrübe, 40 kişilik uzman ekip ve 4 şubemiz ile, size özel ve ayrıcalıklı hizmetin keyfini çıkartın. Size özel müşteri temsilciniz ile irtibata geçin, o sizin için tüm süreci yönetsin.

BİLGİ VE SORUNLARINIZ İÇİN

+90 232 464 12 31
info@blcgumruk.com