: +90 232 464 12 31

GÜCÜMÜZÜ ÇALIŞANLARIMIZDAN ALIYORUZ

Deneyimli, bilgili, uyumlu, insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sorumluluk sahibi, mevzuat ve gelişmeler karşısında kendini yenileyebilen, çağdaş düşünceye hakim profesyonel bir takımız.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

“ÖNCE BİLGİ VE TEDBİR”

En önemli değerimiz, yetkin insan kaynağımızdır. İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Gücünü çalışanlarından alan BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, deneyimli, bilgili, uyumlu, insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sorumluluk sahibi, mevzuat ve gelişmeler karşısında kendini yenileyebilen, çağdaş düşünceye hakim ve sürekli kendini geliştiren personellere sahiptir.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak amacımız, başarımızın ve gelişimimizin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermeyi sağlamaktır. Bu sürekliliği de ancak çalışanlarımızla gerçekleştirebileceğimizin farkında ve bilincindeyiz.

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ,
YETKİN İNSAN KAYNAĞIMIZDIR.

Amacımız, başarımızın ve gelişimimizin sürekliliğiyle siz müşterlerimize daha iyi hizmet verebilmektir. Bu sürekliliği de ancak çalışanlarımızla gerçekleştirebileceğimizin farkında ve bilincindeyiz.

BİLGİ VE SORUNLARINIZ İÇİN

+90 232 464 12 31
info@blcgumruk.com