: +90 232 464 12 31

40 KİŞİLİK KADRO 25 YILLIK TECRÜBE

Dış Ticarette 25 yıldan beri kendisini her zaman yenileyen, bilgi birikimi ustalığı taşıyan profesyonel ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Foto

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; Gümrükleme hizmetlerine yepyeni bir akış ve hizmet anlayışı getirmiş, Gümrük Müşavirliğinin sadece gümrüğe gelen eşya işlemlerini yapmak değil, öncesi ve sonrasında geniş kapsamlı bir danışmanlık hizmeti olduğu bilinci ile hareket eden, güçlü bir şirket olmanın gururuyla dış ticaretinizde tek merkezden çözüm noktası haline gelmiştir.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; “ÖNCE BİLGİ VE TEDBİR” ilkesiyle sınırsız hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bir parçası olarak, ticari ve sosyal ilişkilerde karşılıklı güven ile üstün ahlak ilkesinden taviz vermeden Türkiye sınırları dahilinde tüm özel ve resmi kurumların nezdinde minimum zamanda, maksimum verim prensibiyle, sizi en saygın, en etkin ve en ekonomik şekilde temsil edebilen çözüm ortağınızdır.

Dış Ticarette ihtiyaç ve beklentilerinize paralel olarak 25 yıldan beri kendisini her zaman yenileyen, ülke çapına yayılan bilgi ağıyla sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap vererek, bilgi birikimi ustalığı taşıyan profesyonel ekibimiz; BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ adı altında hizmet vermektedir.

Dış ticarete konu olan eşyalara ilişkin olarak izlenmesi gereken yolları titizlikle inceleyip sonuçlandırabilen, bilgi birikimine istinaden hızlı çözümler üreten, dikkatli, tecrübeli ve sonuç odaklı dinamik bir kadroya sahibiz.

40 kişiden oluşan uzman ve proaktif kadromuzda, tecrübeli ve mevzuata hakim gümrük müşavirlerimiz haricinde, hukukçularımız ve maliye uzmanlarımız da bulunmaktadır.

Rakiplerinizden bir adım önde olabilmeniz için, dış ticaretteki faaliyet alanınızla ilgili her türlü değişiklik ve yeniliği resmi gazete başta olmak üzere 3 ayrı yayından takip etmek ve çözüm yollarıyla birlikte anında size ulaştırarak bilgilendirmek başlıca görevlerimiz arasındadır.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak, ülkemizin en seçkin gümrük yazılım programları olan Evrim, Bilgin ve Koza yazılımla çalışmanın hız ve güvenirliğimize katkısını, sizlere hizmet olarak yansıtmaktayız.

İthalata ve ihracata konu olan eşya hakkında tarafımıza bilgi verildiği andan itibaren, tüm mevzuat araştırılarak ön hazırlıklara başlanmakta ve evraklarınız eksiksiz teslim alınıp herhangi bir kurum iznine tabi olmadığı takdirde, ertesi gün mesai bitimine kadar ithalat ve ihracat işlemleriniz tamamlanmaktadır.

BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak; deneyimli, bilgili, güvenilir, uyumlu ve insani ilişkilerinde sevgiyi, saygıyı esas alan, sürekli kendini geliştiren kadromuzla ve daima en iyi hizmeti hedef alan anlayışımızla göreve hazırız.

İzmir Merkez Şubemiz olmakla birlikte Mersin, İskenderun ve Gaziantep şubelerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak hizmet vermenin gururunu taşıyoruz. Bu sayede Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinden dünyanın tüm ülkelerine ithalat ve ihracat işlemlerinizi BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ çatısı altında gerçekleştirmenin kolaylığını ve güvencesini siz de yaşayabilirsiniz. Şubelerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, Şubelerimiz bölümünü, adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için İletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

HER MARKA ÖZELDİR

Ne istediğinizi en doğru şekilde anlayıp, gitmek istediğiniz noktaya olan yolculuğunuzu birlikte kurgulamak ve yaratacağımız sinerji ile size en uygun hizmeti sunmak başlıca hedefimizdir.

BİLGİ VE SORUNLARINIZ İÇİN

+90 232 464 12 31
info@blcgumruk.com