: +90 232 464 12 31

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE

TEK MERKEZDEN TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET VERİYORUZ.
İzmir Merkez Şubemiz olmakla birlikte Mersin, İskenderun ve Gaziantep şubelerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

GAZİANTEP ŞUBE

“ÖNCE BİLGİ VE TEDBİR”
Foto

Gaziantep, sanayi ve ticaret yapısıyla Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Coğrafi konumu bakımından bölgeler arasında bir köprü görevi gören Gaziantep, özellikle son 15 yılda hızla gelişen ekonomisi ile Türkiye ihracatındaki payını %5 e yükseltmiştir. Girişimci ve büyük işletme sayısının her geçen gün arttığı Gaziantep’te sanayileşme ve ticaret hacmi de hızla büyümeye devam etmektedir.

Gaziantep’teki işletmeler; coğrafi konumu gereği, hem kara yolunu hem de deniz yolunu kullanarak ülkenin ve dünyanın bir çok bölgesine ihracat yapabilmektedir. Gaziantep, İskenderun ve Mersin’de yer alan şubelerimiz ile bu bölgelerdeki tüm müşterilerimize BLC GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak hizmet vermekteyiz.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAN
DÜNYANIN HER BİR NOKTASINA...

25 yıllık tecrübe, 40 kişilik uzman ekip ve 4 şubemiz ile, size özel ve ayrıcalıklı hizmetin keyfini çıkartın. Size özel müşteri temsilciniz ile irtibata geçin, o sizin için tüm süreci yönetsin.

BİLGİ VE SORUNLARINIZ İÇİN

+90 232 464 12 31
info@blcgumruk.com